Demi Lovato bijt van zich af na kritiek op anti-Trumpnummer: “Jullie willen me het zwijgen opleggen”

De Billboard Music Awards vonden dinsdag plaats in Las Vegas. Zangeres Demi Lovato bracht er haar nieuwe nummer ‘Commander in Chief’.
Het nummer geeft onverhuld kritiek op de huidige president van de Verenigde Staten, Donald Trump. Ze kreeg op sociale media heel wat commentaar op het nummer.
“Ik geef er echt helemaal niets om als dit mijn carrière zou ruïneren. Daar gaat het helemaal niet om. Ik heb een kunstwerk gemaakt waar ik helemaal achter sta”, citeert Pop Crave Demi op Instagram. “Ik breng dit nummer naar buiten, ook al bestaat de kans dat ik fans verlies.”
“Hoewel ik graag wil zeggen dat ik verdrietig ben dat ik fans teleurgesteld heb, ben ik zelf vooral ontgoocheld dat jullie mij, queer en latina, het zwijgen willen opleggen zodat ik mijn publiek kan plezieren."