Niels Destadsbader verrast: ‘Daarom zou ik mezelf niet kiezen in ‘The Voice’’

Niels Destadsbader Niels Destadsbader is een Vlaams zanger, acteur en presentator. Hij heeft meegedaan aan 'Steracteur, Sterartiest'. Hij heeft ook meegedaan in de films van 'F.C. De Kampioenen'. ‘The Voice van Vlaanderen’ is een talentenjacht die uitgezonden wordt op VTM. An Lemmens doet de presentatie samen met Sean Dhondt die backstage presenteert.
Niels Destadsbader
The Voice
Als zeventienjarige deed Niels mee aan ‘Idool’. Hij werd toen niet gekozen en werd backstage getroost door Koen Wauters Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv.
Koen Wauters
Nu zit hij naast diezelfde Koen als coach in ‘The Voice ‘The Voice van Vlaanderen’ is een talentenjacht die uitgezonden wordt op VTM. An Lemmens doet de presentatie samen met Sean Dhondt die backstage presenteert.
The Voice
“De wedstrijd ‘Idool’ paste misschien beter bij mij, omdat ik er toonde dat ik wel iets kon op een podium. Dat zou me als jurylid dan wel intrigeren”, zegt Niels in Dag Allemaal. “Maar mijn stem toen was niet van die aard om je er blindelings voor om te draaien.”