Foto: VTM
Nathalie Meskens kennen we vooral als actrice en presentatrice. Dat Nathalie ook erg goed kan zingen, bewees ze de afgelopen jaren meermaals.
Nathalie Meskens zien we op 11 september als MSKNS in 'Tien Om Te Zien'. Ze brengt er haar debuutsingle 'You knocked down my walls' over haar relatie met Nadim.
Het nummer kwam in mei uit, maar een groot (radio)succes werd het nog niet. Nathalie zou het dan ook fijn vinden mocht haar optreden bij 'Tien Om Te Zien' het nummer een boost geven.
"Maar de reacties die ik krijg op mijn nummer zijn al lovend en daar doe ik het uiteindelijk voor", zegt Nathalie aan Het Laatste Nieuws. Ook haar kinderen zijn fan van mama's muziek.
"Mijn zoontje Loé kan nog niet echt stappen, maar als hij mijn muziek hoort, begint hij door zijn knieën te gaan. En Lima, die begint dan een of andere abstracte dans te doen. Héérlijk", aldus Nathalie Meskens.