Julia Boschman van K3 staat er versteld van: "Dát had ik absoluut niet verwacht"

Op 27 november veranderde het leven van Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3. K2 zoekt K3 is een talentenjacht/muziekprogramma. Het eerste seizoen was in 2009 op tv. Men gaat in dit seizoen op zoek naar een opvolger/opvolgster voor Klaasje. Hanne Verbruggen is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. Marthe De Pillecyn is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3.
Julia Boschman
K2 zoekt K3
Hanne Verbruggen
Marthe De Pillecyn
Begin maart brak een spannend moment aan voor Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
Julia Boschman
K3
K3
"Heel het publiek had in een keer papiertjes met 'Welkom, Julia' erop", vertelt Julia in 'K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
K3
"Ik heb toen even naar opzij gekeken en ik zag je oogjes echt zo...", zegt Marthe De Pillecyn Marthe De Pillecyn is een Vlaamse zangeres. Ze maakt deel uit van de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
Marthe De Pillecyn
K3
"Je leeft wel een beetje mee met jou. Voor ons was het ook lang geleden, maar zo de eerste keer met ons drie, ik was echt trots. Ik dacht: hier zijn we, hier staan we en we kunnen het. Ik vond het leuk", besluit Marthe.
Download gratis onze app en volg het leukste showbizznieuws op de voet!