Julia Boschman van K3 erg onder de indruk van 'K2 zoekt K3'-kandidate
Meer dan 22.000 kandidaten schreven zich in voor 'K2 zoekt K3 K2 zoekt K3 is een talentenjacht/muziekprogramma. Het eerste seizoen was in 2009 op tv. Men gaat in dit seizoen op zoek naar een opvolger/opvolgster voor Klaasje.
K2 zoekt K3
Voor veel kijkers kwam Julia Boschman Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
Julia Boschman
K3
Diede haalde het wel tot in de finale, maar moest die als eerste verlaten. Tot grote teleurstelling van haar fans en van Diede zelf natuurlijk.
Diede bleef echter niet bij de pakken neerzitten en ging gewoon verder met zingen. Op haar YouTube-kanaal 'DIEDE' plaatste ze al een reeks covers.
In haar laatste filmpje brengt Diede een cover van 'Dit ben ik' uit de musical 'Diana & Zonen'. "Top", reageert 'K2 zoekt K3 K2 zoekt K3 is een talentenjacht/muziekprogramma. Het eerste seizoen was in 2009 op tv. Men gaat in dit seizoen op zoek naar een opvolger/opvolgster voor Klaasje. Remi De Smet is een Vlaams acteur en stemacteur. In 2021 raakte hij tot in de halve finale van ‘K2 zoekt K3’. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia. Boschman studeerde interieuradvisering en speelde mee als zangeres in musicals. Ze is de opvolgster van Klaasje in de meidengroep K3.
K2 zoekt K3
Remi De Smet
K3
Julia Boschman
