Christoff doet harde uitspraak: “Jammer dat we daar niet aanvaard worden”

door: PMN
Afbeelding bron: Photonews

Christoff moet nog steeds trouwen met Ritchie. De twee zijn al wel een tijdje verloofd.

Christoff is iemand die heel gelovig is. Hij was dan ook blij te horen dat paus Franciscus zijn steun uitsprak dat mensen van hetzelfde geslacht wettelijk kunnen samenwonen.

“Ik was heel blij met zijn komst. Hij heeft toch al het een en ander in beweging gebracht in het Vaticaan. Het gaat de goede weg op. Maar we zijn er bijlange nog niet, ze lopen nog honderd jaar achter. Maar allé kom, we gaan al niet meer onthoofd worden, da’s goed”, citeert Radio 2 de zanger.

Christoff zal met Ritchie nooit voor de kerk kunnen trouwen. “Voor alles zijn er oplossingen. Je trouwt voor jezelf, omdat je iemand graag ziet.”

“Niet omdat een pastoor of decaan zegt dat het wel of niet mag. Het is en blijft jammer dat je niet aanvaard wordt. Maar trouwen doe je voor jezelf.”

Tags Christoff